Novinky

30.01.2016

Pár fotek ze sobotní procházky...  Amonek , jehňátko s parukou 

29.01.2016

Aby měl Amoni  řádné vyžití, páteční odpoledne opět trávíme v   Psí škole Koira   a to v kurzu „Přivolávačských her“ dle Sussan Garret pod vedením  Lenky Blachové. Už jsem poněkud zapomněla, že pozornost tříměsíčního štěňátka se rovná pozornosti akvarijní rybičky ( akvaristé prominou), jak trefně konstatovala Lenka , ale i tak se o základní hry snažíme a snad časem budou fungovat i v jiném prostředí, než doma . Každopádně je to pro Amona opět nová a podnětná zkušenost. Tenhle kurz jsem absolvovala už před dvěma lety s Kašparem...opravdu to funguje a hlavně to ta zvířátka neskonale baví :)

A takhle to toho mého hrdinu zmohlo....

Amon

Amon

28.01.2016

Další z oblíbených her na dlouhé zimní večery „Zubaté ostří“ nebo-li „strýčku Mischo, proč máš tak veliké zuby“ , hrají Amon  a Mischa.

Amon a Mischa

Amon a Mischa

26.01.2016

Dovolila jsem si vypůjčit fotky Kašparovy mámy Iris Sulle Orme di Antigua,  která za měsíc oslaví své desáté narozeniny. Můžete posoudit, v jak skvělé kondici tato lení dáma stále je.

Iris

Iris

25.01.2016

Dnes nastoupil Amoni  do „psí školky“ v Psí škole Koira   Školka pod vedením Magdy Bahník Šimečková je skvělá, je určena štěňátkům od 8 týdnů do 6 měsíců a je naprosto úžasné jak se formou her štěňata učí základní psí dovednosti. Školku si užili co by malé leoní kuličky Kašpar i Míša , takže ani Amonka jsem nemohla ochudit a dalších šest pondělních večerů se to moje leonče rozhodně nudit nebude. I když zatím se tváří jako tichý pozorovatel OSN. :)

23.01.2016

 Nejlepší filmy, které teď u nás jedou „Čelisti“ a „Čelisti 2“, v hlavních rolích Amon  a Mischa.

Amon a Mischa

Amon a Mischa

22.01.2016

Český leonberger klub vás srdečně zve na další  "Víkend s leonbergery v Dolní Čermné"   v termínu 27.-29.5.2016 neboli  tradiční víkendové setkání plné zábavy a her pro leonky a jejich dvounožce. Datum si poznamenejte, propozice a přihlášky budou včas zveřejněny.

Dolní Čermná

17.01.2016

Sníh se stále drží a na zahradě se nám válí malá sněhová příšerka …když se neválí neustále útočí na chuděru Mischu  Mischka však zatím projevuje svatou trpělivost a já doufám, že mu vydrží co nejdéle. 

 Fotky... 

16.01.2016

Konečně se zima rozhodla, že nám nadělí i ten sníh. Mischa  s Amonkem  si ho náležitě užívali a k hrátkám se tentokrát přidal i sám velký šéf, Kaspar 

 Fotky... 

12.01.2016

Máme doma fotomodelku, dnes jsme se s  Amonkem  vypravili za naši milou ochotnou dvorní fotografkou Lenkou Blachovou. Focení bylo velmi zajímavé, nejvýstižnějším slovem by asi bylo „odcházení“, neboť o to se Amon celou dobu snažil. Však tolik zajímavých věcí jako je v hale psí školy, jen tak někde nenajde. Naštěstí Lenka nejen, že dělá úžasné fotky, ale má i pohotovou spoušť, takže to živé stříbro i přes jeho nespolupráci objektivem zachytit stačila.

 Amon modelem... 

11.01.2016

 Medvěd útočí, aneb jak zakousnout strejdu

Amon a Mischa

Amon a Mischa

10.01.2016

Dnes jsme s Amonkem  vyrazili na procházku, a aby si venkovan rozšířil obzory, jeli jsme do Komenského sadu, ostravského městského parku. No, moc živo tam tentokrát nebylo, ale i tak to pro Amonka bylo docela zajímavé.

 Amon v parku... 

07.01.2016

 Mischa,  naše 5,5 leté štěňátko a oblíbený Pučmeloun

Mischa

02.01.2016

Amonek  se definitivně rozhodl, že  Mischu  prostě bude mít rád, ať se mu to líbí nebo ne. Miška mě opravdu překvapuje a je z něj naprosto jedinečná chůvá a parťák na hraní.

 Amon a Mischa - když dva se rádi mají... 

01.01.2016

Šťastný nový rok 2016

PF 2016